AKCE PRO ŽENY

semináře, workshopy a skupinové lekce

… pro těhulky, pro ženy po porodu, pro ženy toužící po miminku …

Vtělená máma

– pro těhotné ženy, podporující jejich neuro-somatickou přípravu na novou životní roli

termíny pro podzim 2023 připravujeme

Nový život si zaslouží pozornost a vědomou přípravu. Čím dříve si žena osvojí dovednost vnímat své těhotné tělo, tím lépe bude prosperovat. S ní bude také lépe prosperovat její děťátko v děloze. Fyzicky, ale také emočně, psychicky a mentálně.

V rámci podpory života, jsem se rozhodla nabídnout pro nejkřehčí skupinu žen, pravidelný jednodenní kurz VTĚLENÁ MÁMA, který může být skvělým doplněním a posilou předporodní přípravy. Vědět jak zůstat odolná a zdravá ve svém těle pro sebe a pro své dítě, je pro zdárný průběh mateřství důležité. Připravila jsem pro vás zastavení v bezpečném prostoru. Dozvíte se informace o tom, jak těhotenství zvládnout svými silami, zdroji a nástroji pro zdraví. Seznámíte se s cyklem mateřství a jeho specifickými fázemi. Nabídnu vám cesty, jak můžete svůj cyklus bezpečně dokončit. Náplní kurzu budou nejen cenné informace o nervovém systému, ale také jemná pohybová, relaxační a mentální cvičení, podporující vaše individuální vtělení.

Kurz je určen těhotným ženám v jakékoliv fázi těhotenství, prvorodičkám i maminkám, které mají jakoukoliv porodní zkušenost za sebou. Kurz spojuje principy SAFE® (podpora zdravé rodičovské vazby dle Prof. Karl Heinz Brisch) a Somatic Experiencing® (somatický přístup k léčbě traumatu dle Dr. Petera Levina).

Co si odnesete:

  • Nástroje ke zklidnění a zpomalení
  • Prohloubené vnímání svého těhotného těla
  • Prohloubení vztahu s miminkem
  • Těšení na novou životní roli

Seminář vede

Mgr. Radka Tomášková, SEP

Kde

Centrum pro léčbu stresu 3Bohyně, Ztracená 36, Olomouc.

Cena

2100 Kč

Čas

10.00 – 17.00 h (pauza na oběd)

Zázrak početí

– pro ženy, které se vědomě připravují na početí

termíny pro podzim 2023 připravujeme

Každé početí je zázrakem. Dát prvotní fázi „vzniku života“ váhu, důležitost a laskavou pozornost je předpokladem ukotvení v rodičovské roli v dalších fázích života.  Tento jednodenní seminář je určen ženám, které se vědomě připravují na početí.  Početí ovlivňuje mnoho faktorů. Životní styl, sociální prostředí, rodinná a vztahová dynamika, individuální fyzické a psychické zdraví, mentální postoje a míra stresu. Dlouhodobá snaha o početí přináší často stavy frustrace, vyčerpání a bezmoci. Schopnost vnímat své tělo, přináší naopak přirozené sebevědomí v tělesné procesy a zdroje. Cílem tohoto semináře je podpořit neuro-somatické vyladění těla, důvěrný a bezpečný vztah s individuálním tělesným prostorem, kterým vás obdařila příroda.

Seminář spojuje poznatky z dlouhodobé praxe tradiční metodou Ludmily Mojžíšové, SAFE® (podpora zdravé rodičovské vazby dle Prof. Karl Heinz Brisch) a Somatic Experiencing® (somatický přístup k léčbě traumatu dle Dr. Petera Levina).

Náplň semináře:

  • Informace o působení stresu a jeho regulaci
  • Odnesete si nástroje pro zklidnění a zpomalení
  • Naučíte se vnímat své tělo
  • Podpoříte svůj fokus na zdraví
  • Naučíte se cvičit dle Ludmily Mojžíšové
  • Dostanete informace o možné další podpoře těla

Seminář vede

Mgr. Radka Tomášková, SEP

Kde

3BOHYNĚ, Ztracená 296/36, Olomouc
podrobnosti o našem prostoru

Cena

2500 Kč

Čas

9:30 – 18:00 (v rámci dne bude přestávka na oběd)